Access Bars®

Jemná technika, která uvolňuje mysl a tělo. Zaměřuje se na 32 přístupových bodů na hlavě, které reprezentují všechny oblasti našeho života. Tyto body se kvantově stimulují a dochází k postupnému uvolňování, čištění a transformování starých vzorců, bloků, omezení, myšlenek a emocí. Součástí jsou čistící prohlášení Access Consciousness®. Začne se dít přeprogramování na všech úrovních. 

Barsy jsou v podstatě pevným diskem naší počítačové banky. Je to doslova sklad, kam jsme po celý život ukládali cokoli. Až 98% nastavení a názorů jsme v různých životních etapách mohli převzít od ostatních a tudíž nežijeme a netvoříme svůj vlastní život. Pokud spustíme Bars, je to jako bychom stlačili klávesnice DELETE (vymazat).

Výsledkem je celkové přenastavení fyzického, psychického, duševního i duchovního stavu jedince. Umožníme tak, aby k nám vše přicházelo s lehkostí, radostí a slávou. Stáváme se sami sebou. 

Do působení se většinou nevkládají žádné specifické záměry, protože naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav dle svých vnitřních priorit, které bychom my sami z našeho vnímání nedokázali pochopit či nastavit. Jen v některých situacích se lze zaměřit na konkrétní téma a cíleně tak působit na jeho energetické vyrovnání.

Působení probíhá v leže, v klidu a příjemném meditativním stavu. Postupně se působí na 32 přístupových bodů, které jsou dále Universem transformovány. Ideální je, pokud klient podstoupí několik těchto působení v kratším časovém horizontu. Ideální počet a délku lze individuálně vytestovat. S každým dalším sezením je prožitek výraznější a život lehčí a radostnější. 

Jaké by to bylo stát se tím, kým jsme a nechat k nám přicházet vše s lehkostí, radostí a slávou?

 

Délka – cca 1 hodina 


TOPlist
aktualizováno: 21.05.2019 17:22:24