Access Bars®

Jemná technika, která uvolňuje mysl a tělo. Zaměřuje se na 32 přístupových bodů na hlavě, které reprezentují všechny oblasti našeho života. Tyto body se kvantově stimulují a dochází k postupnému uvolňování přebytečných myšlenek, emocí, pocitů a přesvědčení.  

Barsy jsou v podstatě pevným diskem naší počítačové banky. Je to doslova sklad, kam jsme po celý život ukládali cokoli. Až 98% nastavení a názorů jsme v různých životních etapách převzali od ostatních a výsledkem je to, že nejsme sami sebou a nežijeme a netvoříme svůj vlastní potenciál. Pokud spustíme Bars, je to jako bychom stlačili klávesnice DELETE (vymazat).

Výsledkem je celková relaxace, uvolnění a přenastavení fyzického, psychického, duševního i duchovního stavu jedince. Umožníme tak, aby k nám vše přicházelo s lehkostí, radostí a slávou. Stáváme se sami sebou. 

Do působení se většinou nevkládají žádné specifické záměry, protože naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav dle svých vnitřních priorit, které bychom my sami z našeho vnímání nedokázali pochopit či nastavit. Jen v některých situacích se lze zaměřit na konkrétní téma a cíleně tak působit na jeho energetické vyrovnání.

Působení probíhá v leže, v klidu a příjemném meditativním stavu. Postupně se působí na 32 přístupových bodů, které jsou dále Universem transformovány. Ideální je, pokud klient podstoupí několik těchto působení v kratším časovém horizontu. Ideální počet a délku lze individuálně vytestovat. S každým dalším sezením je prožitek výraznější a život lehčí a radostnější. 

Chtěli byste vypustit přebytečné myšlenky, emoce, pocity a přesvědčení z vašeho života a zažívat klid a radost?

Jaké by to bylo stát se tím, kým jsme a nechat k nám přicházet vše s lehkostí, radostí a slávou?

 

Délka – cca 1 hodina 

 

Bylo již provedeno několik vědeckých výzkumů v této oblasti, které potvrdily výrazný účinek metody na mozkové vlny.

U zúčastněných se mimo jiné snížila závažnost deprese a úzkostí o 82,7 %.

https://energypsychologyjournal.org/abstracts/abstracts-volume-9-number-2-november-2017/effects-access-bars-anxiety-depression-pilot-study/?fbclid=IwAR1I4LXVpK-sm89ipjoMMQZatITfQUcvqqyi8CZ-OHPzoPb3ogjGMusrbOk


TOPlist
aktualizováno: 09.09.2019 13:05:52