Channeling

Channeling, neboli čtení z Akášických záznamů můžeme znát ještě pod názvy jako je například Kronika Akáša, Kniha života, Informační pole, Kvantové pole,…. Vše je však jedním a čerpáno je ze stejného zdroje, z širšího energetického pole Vesmíru.

Akáša je jedinečné úložiště všech informací o všem -  co bylo, je a zahrnuje i všechny budoucí možné potenciality. Stojí zcela mimo prostor a čas. Minulost, přítomnost a budoucnost je spojena do jednoho TEĎ.  Je ovlivňována našimi myšlenkami, emocemi, vývojem a dalšími životními kroky či prací na sobě.

Napojit se do těchto záznamů, a takzvaně channelovat, lze mentální cestou, kdy přecházíme ze stavu běžného lidského vědomí do stavu vyššího, univerzálního vědomí.  Informace jsou předávány prostřednictvím světelných bytostí, pro které má člověk otevřen kanál. Každý z nás má tuto možnost (pokud je toho schopen) nahlížet do svých záznamů. Dostat však informace o jiných osobách lze jen prostřednictvím jejich svolením. Jakékoli nečisté úmysly či nízké energie vedou k nemožnosti dostat se k těmto informacím.

Vstup do Akáši nelze využít k předvídání budoucnosti, ale vede ke komplexnímu a hlubšímu vhledu do konkrétní situace. Zároveň dochází k pochopení širších souvislostí včetně doporučení od duchovních průvodců.

Často samotné napojení a sdělení informací má blahodárné účinky na jedince, jeho duši a daná oblast se již prostřednictvím čtení začíná sama řešit. Zbytek je samozřejmě na nás samotných dle konkrétního channelingu.

Channeling přijímám písemnou formou. Pro objednání mě prosím kontaktujte emailem.  Písemné čtení probíhá většinou do 14 dnů od zaplacení. K channelingu je zapotřebí napsat své jméno a příjmení, datum narození, místo narození, téma či otázky s tématem spojené a  připojit svou fotografii.

 

Cena: 1.500,- Kč (1 téma, případně otázky s ním spojené včetně konzultace), platba předem na účet.

 


TOPlist
aktualizováno: 25.06.2020 21:13:28