O mně

Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Zásadní v mém životě bylo několik kurzů a setkání,  které mě posouvaly na mé cestě a jsem za ně velice vděčná - Automatická kresba,  Kineziologie on Brain, Mimosmyslové vnímání, Access Bars®, Access Consciousness®, Access tělesné procesy, Technika kvantového doteku Matrix, Channeling, Sebeuvědomění s Eeneagramem, učení Drünvala Melchizedeka a v neposlední řadě život sám...

V současné době provozuji poradenství, kde se věnuji metodě Odblokování, která je schopna odblokovat příčinu potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování používám kineziologický rozbor a automaticky vstupuji do kvantového pole.  Dále se zaměřuji na úžasné techniky Access Consciousness®, mezi které patří Access Bars® včetně nabídky mezinárodně certifikovaných kurzů Access Bars® a Access tělesné procesy. Dále vedu vlastní kurzy Rovnováha pro děti a dospělé a zabývám se i channelingem. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je nekonečná a vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.

Aneta Harmoniel Bicanováprůvodkyně vnitřními světy                                                                                                                           

"Našim úkolem je stát se tím, čím jsme."

Carl Jung

 

                                               

TOPlist
aktualizováno: 06.04.2020 19:42:45