Kvantová technika

Kvantová technika pochází z poznatků kvantové fyziky, kdy realita je přímo závislá na pozorovateli. Každý z nás má nekonečné možnosti, které jsou závislé na našem vědomém výběru. Základním cílem této metody je tvoření si takového života, který chceme. Jedná se o práci ve kvantovém informačním poli, které nás obklopuje a nese v sobě veškeré informace od počátku věků až po jejich konec. Toto vědění existuje od nepaměti a v minulosti se předávalo mezi zasvěcenými. Je to šance pro zcela nové možnosti a novou realitu v životě každého člověka.

 

 

Jak vše probíhá:

Kvantová technika probíhá za pomocí kvantové vlny, kdy se pracuje v hladině alfa. Silou záměru, pomocí kvantové vlny dojde k napravení, změně či harmonizaci současného stavu jedince na všech úrovních. Tato metoda pomáhá při širokém spektru problémů a lze pracovat i na dálku.

Tuto techniku samostatně neposkytuji, lze se ji naučit na kurzu ROVOVÁHA II v kvantovém poli - https://www.harmoniel.cz/Kurzy-Rovnovaha.html

„Vše je energie, nic jiného neexistuje. Nalaďte se na frekvenci reality, kterou chcete a takovou realitu prostě dostanete. To není filozofie. To je fyzika.“  (Albert Einstein)

 

Videa o kvantové fyzice:

https://www.youtube.com/watch?v=3spRsSVPYzU

https://www.youtube.com/watch?v=OMjUEbb2Fe0

Princip kvantové vlny - https://www.youtube.com/watch?v=1OhUDl4fy5M  

Jan Rak, přední český vědec, jaderný fyzik - srozumitelná videa o kvantové fyzice - https://www.youtube.com/results?search_query=jan+rak

 

 

 

 
 
aktualizováno: 17.03.2023 12:39:33