Před návštěvou poradny

Před návštěvou poradny je důležité zvědomit si, že jakákoli technika a terapie může dlouhodobě a komplexně pro Vás fungovat jen tehdy, pokud NEpřicházíte s přesvědčením:

"Odevzdávám ti moc a sílu nad mým myšlením, nad mým emočním tělem, nad mou duší, nad mým prožíváním a nad mým rozhodováním a chci po tobě, aby jsi mě z toho všeho dostala."

Tento přístup již není Vesmírem podporován. Pokud to někdo takto žádá, odevzdává tak svoji moc a sílu a děje se mu pak vše znovu a znovu. Terapeut tedy odkryje bloky, přesvědčení, poskytne know how a klient zajišťuje přetvoření skrze svou energii a své pole. Je tedy potřeba, aby každý jednotlivec byl plně v přijetí zodpovědnosti za své zdraví duše, mysli a těla, za své prožívání, co nechá odejít a co vstoupit. Důležité je také dát přeměně čas, pozornost, vůli a vnitřní energii. 

 

Poslední dobou je zvýšená hustota těžších manipulativních energií. Pro udržování si životní energie a síly v úplnosti a bdělosti prosím o přečtení několikrát a zvědomění tohoto PROHLÁŠENÍ před návštevou poradny (u malých dětích pro rodiče):

SKRZE PRVOTNÍ PRINCIPY STVOŘENÍ, SKRZE PRVOTNÍ VĚČNÉ SVĚTLO VE MNĚ, SI UMOŽŇUJI ODPOJIT VŠECHNY INFERNÁLNÍ, EGREGORIÁLNÍ, PARAZITÁLNÍ, MIMOZEMSKÉ, ASTRÁLNÍ I LIDSKÉ CIZÍ VLIVY A STRUKTURY, KTERÉ MĚ NAPŘÍČ VŠEMI EVOLUČNÍMI CYKLY DUŠE, MYSLI I TĚLA DOSUD BRÁNILY PROŽÍVAT SPOJENÍ A PROPOJENÍ S MOJÍ DUŠÍ A S PRVOTNÍ PODSTATOU VE MNĚ.

ZÁROVEŇ UVOLŇUJI A PROPOUŠTÍM SKRZE PRVOTNÍ PRINCIPY STVOŘENÍ VŠECHNA PŘESVĚDČENÍ DUŠE, MYSLI I TĚLA,KTERÁ MĚ UDRŽOVALA V OBĚTI TĚCHTO CIZÍCH VLIVŮ, A KTERÁ JSEM VYŽIVOVAL/A NA JEMNĚHMOTNÝCH ÚROVNÍCH Z HLUBOKÉHO NEVĚDOMÍ.

AŤ PROPOJENÍ S PRVOTNÍMI PRINCIPY STVOŘENÍ A MOJÍ KMENOVOU RODINOU DUŠE SE ZNOVU OBNOVÍ NAPŘÍČ VŠEMI MÝMI EVOLUČNÍMI CYKLY!!!

 

Od 1.9.2022 nový ceník: https://www.harmoniel.cz/Cenik-.html

 

Text vytvořen a přijat ve spolupráci s Editou Lemianou Santiago.

aktualizováno: 24.11.2022 15:28:10