Příběhy z terapií

Exémy u dětí
 
Malé děti s exémem téměř vždy léčí někoho z rodiny, přejímají tak nastavení jednoho z rodičů nebo jejich společný nesoulad.
Dívka 3 roky s exémem na celém těle téměř od narození. Exém se nelepší ani po úpravě stravy. Pracuji přes maminku a otevíráme téma jak u ní, tak u dcerky.
 
Příčina je v 1. trimestru těhotenství s její dcerkou. Pokud pracujeme v období těhotenství, jde výhradně o nastavení a pocit matky. Ta v té době zažívala zátěž v práci, starala se o nemocné rodiče a ze strany partnera či jiných se cítila na vše sama. Přesto s přesvědčením, že přeci ona vše zvládne sama, ostatní nemohu odmítnout, musím si přeci zasloužit jejich pozornost a lásku... Systém přesvědčení v podobě velké energetické nerovnováhy v podstatě přetrvává i nadále a malá holčička se snaží alespoň trochu ulevit své mamince, a tak jí léčí a zároveň přebírá energetickou zátěž, která už neví, kudy kam, a tak se jí projevuje na kůži.
 
Na dalších sezeních pracuji dál s matkou, příčina v ženském generačním nastavení, kdy se kopíruje stejný nefunkční vzorec chování z rodiny. Vše přenastavujeme do přijetí sebe, vyrovnání mezi přijímáním a dáváním a obnovení ženské, pasivní stránky.
 
Výsledkem je u její dcery kůže bez exému, harmoničtější vztah s partnerem a samozřejmě velká úlevná změna u ní samotné...
Pokud by se téma neřešilo vůbec, je zřejmé, že generační zatížení by pokračovalo dál i u její dcerky.
 
Některé duše k nám však přicházejí s cílem nás této zátěže zbavit. Je jen potřeba být ochotni s tím něco dělat a nebát se podívat i do svých stínů...

≈≈≈

Žena 40 let, 2 děti, touží znovu otěhotnět s novým partnerem, nedaří se, věk tlačí. Bohužel nedávno proběhl jeden spontánní potrat a cítí tak, že selhala jako žena. Její partner přichází dokonce jako první s cílem toto téma řešit. Téma však leží u partnerky.

Na prvním sezení pracujeme na získání důvěry v muže, partnera, nakonec sebe, ale i života jako takového. Příčina je v 1. trimestru těhotenství, kdy sama nebyla vítána.

Klientka se také ještě obrací na léčitele, který jí však sděluje, že již nemůže otěhotnět, že jí to není dáno a karmicky je to nemožné. Přichází tedy znovu s úzkostí a brekem, že to již nikdy nebude možné. Další dvě sezení pracujeme znovu na důvěře v sebe, uvolnění se v tématu a především zrušení a odpojení vlivu onoho léčitele a jeho informací.... Tentokrát v příčině silný vliv otce, velké autority a role sebe jako hodné holčičky, která vždy uposlechne muže autoritu – nyní přeneseně jde o léčitele... Klientka odchází s pocitem uvolnění a nějakou dobu se neozývá.
 
Jak milé překvapení, když jsem dostala email od partnera klientky s poděkováním, že se jim v adventním čase narodil chlapeček...
Co kdybychom vždy věděli a spolehli se na to, co sami víme a ne někdo jiný. Vše je možné, pokud se zbavíme omezujících přesvědčení...

≈≈≈ 

Patnáctiletá dívka, nechce a necítí se být ženou ani mužem. Říká si „TO“... Vzhledově působí neurčitě. Nesnáší své tělo, ženské rysy, nenávidí sebe, celý svět... Rodiče zdrceni, nechápou...
 
S každým klientem pracuji z prostoru úplného přijetí bez soudů... Přijímám tedy, že je „TO“ a pracujeme na odkrývání příčiny pomocí Kineziologie. Pocity jako hněv – bojovná, hysterická, strach – vylekaná, nevítaná, odloučená – bezmocná a opuštěná. Odkrývá se několik zapojených věků a témat - nepřijetí v kolektivu, první menstruace, poporodní období, generační zátěž jako příčina. Tyto témata uvolňujeme a přenastavujeme.
 
Po prvním odblokování je schopna přijmout se taková, jaká je... Při druhém setkání jí přestává vadit ženské tělo a výsledek? Přijetí sebe jako dívky/ženy, soulad se sebou a hlavně jí to nepřijde již divné...
 
Respekt ke všem bytostem na planetě, nicméně napadá mě otázka. Kolik z těch LGBTIQ to ve skutečnosti má podobné...?
Každý jsme originál a každý máme své příčiny témat ve svém podvědomí a také z této, ne vždy zdravé, úrovně jednáme a vnímáme. Vděčnost za techniky, které tu jsou a které nám dávají jiný prostor.
 

aktualizováno: 30.01.2023 13:00:06