O mně

Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Během svého života jsem prošla mnohým vzděláním, které mě na mé cestě posouvalo a neustále posouvá. V neposlední řadě však vlastní zkušenosti a život sám.  

V současné době provozuji poradnu v Českých Budějovicích, kde různé metody účinně propojuji. Odblokováním jsme schopni odstranit příčinu jakýchkoli témat a potíží, porozumět vzorci a vědomě ho přenastavit. Při odblokování používám kineziologický rozbor a automaticky vstupuji do kvantového pole. Dále poskytuji Access Bars® a tělesné procesy. Vedu vlastní kurzy Rovnováha pro děti a dospělé a zabývám se i channelingem. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky těmto technikám jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Tyto metody mě nejenom naplňují a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je nekonečná a vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na této cestě potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.

Aneta Harmoniel Bicanováprůvodkyně vnitřními světy          

                                                                                                                

"Našim úkolem je stát se tím, čím jsme."

Carl Jung

 

                                               

aktualizováno: 09.06.2021 21:03:38