O mně

Od dospívání jsem kromě běžného vzdělávání hledala různé další směry, které by mi nabídly jiný rozvoj a poznání. Během svého života jsem prošla mnohým vzděláním, které mě na mé cestě posouvalo a neustále posouvá. V neposlední řadě však vlastní zkušenosti a život sám.  

V současné době provozuji poradnu v Českých Budějovicích, kde různé metody účinně propojuji. Vhledem do Vaší stituace jsme schopni odstranit příčinu jakýchkoli témat a potíží, porozumět destruktivnímu vzorci a přenastavit ho. Při  vhledu používám a propojuji různé techniky jako je například kineziologický rozbor a změna v kvantovém poli. Dále i Access Bars® a tělesné procesy. Vedu vlastní kurzy Rovnováha pro děti a dospělé. Také se zabývám vedenými meditacemi a channelingem. Právě přes channeling mi bylo sděleno mé duchovní jméno Harmoniel, které v sobě nese šíření harmonie a rovnováhy. Proto jsem již dříve zcela spontánně nazvala své první kurzy pro děti názvem Rovnováha. Synchronicity Vesmíru jsou prostě nádherné.

Díky této cestě jsem změnila svůj život a celkový pohled na svět. Vše mě nejenom naplňuje a baví, ale zároveň neustále překvapují svými nekonečnými možnostmi.

Cesta, na kterou jsem se vydala, je nekonečná a vede k vnitřnímu  a univerzálnímu pochopení. Věřím, že se na ní potkáme a těším se na případné setkání s Vámi.

Aneta Harmoniel Bicanováprůvodkyně vnitřními světy

"Našim úkolem je stát se tím, čím jsme."

Carl Jung

 

                                               

aktualizováno: 25.11.2021 13:02:51